Jazdy doszkalające

Pomagamy wrócić do regularnej i bezpiecznej jazdy.

Prowadzimy  jazdy doszkalające kategorii: AM, A1, A2, A, B, B1, B+E, C, C+E, D.  Ofertę naszą kierujemy do wszystkich osób, które przygotowują się do egzaminu państwowego bądź mają problem z jego zdaniem, a także wszystkich, którzy mieli przerwę w prowadzeniu pojazdu i chcieliby pod okiem instruktora sprawdzić swoje umiejętności i nabrać pewności siebie podczas prowadzenia pojazdu.

 

Jazdy doszkalające prowadzone są na pojazdach takich samym jak w WORD.
Plac manewrowy: wzorcowy, oświetlony zlokalizowany na rogu ul. Wyszyńskiego z ul. Żołnierską, obok komisu samochodowego.

 

UWAGA: W przypadku braku możliwości odbycia jazdy kursant zobowiązany jest poinformować biuro i instruktora z którym zostały zaplanowane zajęcia o tym fakcie najpóźniej 24h przed planowanym terminem jazd. W przypadku nieodwołania jazd w terminie zaplanowana jazda przepada i zostaje pełnopłatna.


Szkolimy bezpiecznie!

Zgodnie z aktualnymi zaleceniami Ministerstwa zdrowia wprowadziliśmy zwiększenie profilaktyki: myjemy i dezynfekujemy ręce po każdym kontakcie z inną osobą, stosujemy maseczki oraz rękawiczki, dezynfekujemy sale szkoleniowe i auta, zapewniamy płyny dezynfekujące, oraz ograniczamy ilość osób na kursach stacjonarnych.