Doskonalenie techniki jazdy

Doskonalenie kierowców

Jak wychodzić cało z poślizgów na śliskiej nawierzchni? Jak radzić sobie z podsterownością i nadsterownością auta? Jak hamować w sytuacjach awaryjnych?

Te i inne umiejętności możecie Państwo opanować na kursie doskonalenia techniki jazdy. Natomiast na naszym szkoleniu, przekażemy Państwu między innymi, jak do takich sytuacji nie doprowadzać.


Cel i program szkolenia:

Szkolenie skierowane jest do osób posiadających, co najmniej prawo jazdy kategorii B, czyli do wszystkich kierowców niezależnie do wieku oraz stażu, którzy chcieliby:

  • przypomnieć sobie dobre nawyki za kierownicą i wyzbyć się złych
  • uporządkować niezbędne wiadomości z zakresu przepisów ruchu drogowego
  • porozmawiać o trudnych sytuacjach na drodze, przyznawaniu się do winy, czy udowadnianiu niewinności podczas ewentualnych kolizji drogowych
  • dowiedzieć się, jak rozsądnie unikać „zbierania punktów” i płacenia mandatów oraz w jaki sposób świadomie i bezstresowo przejść kontrolę drogową
  • poznać zasady efektywnej jazdy, pozwalającej zmniejszyć jednocześnie zużycie paliwa oraz jak korzystać z samochodu, aby obniżyć koszty eksploatacji

Czy to szkolenie jest dla mnie?

Oczywiście, że TAK!

Zapraszamy wszystkie osoby chcące pogłębić swoją wiedzę:kierowców, którzy od niedawna posiadają prawo jazdy, osoby mające przerwę w prowadzeniu samochodu, lub nie czujące się pewnie za kierownicą,  kierowców mających problemy z prostymi czynnościami serwisowymi i wszystkich którzy chcieliby dodatkowo poznać podstawowe zasady ecodrivingu.


Organizacja zajęć

Jednodniowe szkolenie obejmuje 9 godzin zajęć. Szkolenia odbywają się cyklicznie w soboty. Zajęcia mogą się odbywać również w dwóch blokach (piątek, sobota) lub w trzech wieczorami w dni robocze (3 bloki po 3 godz.). Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia dla grup (możliwe indywidualne ustalenie terminów).


Prowadzący

Dla zachowania wysokiego poziomu merytorycznego spotkań, wykłady poprowadzi kadra posiadająca uprawnienia egzaminatorów prawa jazdy, instruktorów nauki jazdy oraz instruktorów doskonalenia techniki jazdy.


Cena: 250zł

Zniżki

Osoby, które ukończą szkolenie uzyskają atrakcyjne zniżki na inne kursy prowadzone przez nasz ośrodek (kategorii A, C, D, E prawa jazdy lub instruktorskie) oraz zniżki na szkolenia na płycie poślizgowej.